Kızlarda da Hoşlandıkları Kişiye Çok Dokunma Sarılma İsteği Oluyor Mu?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir kadınla sosyal medyadan yaklaşik 10 gündür tanışıyoruz. Ben 24 yasindayim kadin ise 32. Onunla buluştuk cok iyi anlastik sonra ben mesajla ondan hoslandigimi söyledim ama yaşimdan dolayi istemedi fakat hoşlandığını da inkar etmedi biz arkadaş olarak devam edelim dedik. Arada dost filan diyor ama onun da benden hoslandigini fazlasiyla hissediyorum çünkü sık buluşup saatlerce mesajlaşiyoruz genelde çoğu iltifat mesajlar. Şimdi ben bunun yanindayken ondan hoşlandigim için ister istemez ona sarilasim elini tutma istegi geliyor fakat yanliş anlayacak diye cekiniyorum. Fakat 2. buluşmamizda farkettim ki karşidan karşiya geçerken hafif kolumdan tutuyor geçen sırtimi oturdugumuz yerde yaslama yeri olmayinca hafif kambur durdum dedim sirtima dokundu hayır sorun yok dedi. Kadinlarda adem elmasi var midir diye konusurken var ama küçük dedi gelecek sefer boynuma dokunabilirsin var mi yok mu diye söyledi. Normalde hafif ayagi eli çarpsa bana kusura bakma derdi. Siz bu konuda ne dusunuyorsunuz o da bana temas etmek istiyor mudur?

Not: Ortada cinsel içerikli bir düşünce yoktur o yuzden lütfen cinsel içerikli düşüncelerinizi yazmayin!
Kızlarda da Hoşlandıkları Kişiye Çok Dokunma Sarılma İsteği Oluyor Mu?
2
0
Görüşünü yaz