Benim gibi erkek nasıl evde kaldı?

Gizli Üye
Kimse kusura bakmasın ama benim gibi insan tanımadım (sadece bu konularda)
. Yüzlerce kitap okudum ve hala okurum, spor yaprım uzun yıllardır kendimi sürekli geliştiririm. Bir çok seyi basardım hayatta ama ana idealim aile kurmaktı. Tip olarak normali , ama giyim ve fiziğim ile dikkat çekerim. Çok nadir hislerim olur. Hani çoğu birazcık güzel her kıza (pardon siz bunları bilmiyorsunuz sadece size yürüdüğünü sanıyorsunuz) yürüyorya üstü kapalı. Bende durum farklı ben
nadiren deniyorum ama olmuyor. Kızlara bakıyorum belli yasa kadar afedesiniz gevşek ve bos erkeklere ilgi gösteriyorlar (hepsi değil ama bir kısmı) uyanamayanlar bunlarla evlenip bomboş yasıyorlar. Hayat yemek-iş-cinsellik -gezme olacak şekilde geçiyor. Kültürel bir şey konuşşan yok, hayat hakkında konuşan boş... sonra eşinin olmadığı her yerde biraz güzel kız görünce ufaktan kaş göz oynuyor...
uyananlar ise biraz yaşın geçmesi, birazda hayal dünyasından çıkıp gerçekleri görünce bir zamanlar çay içmeyeceği erkeklerle evleniyor...
Ben sırf bu kişiliğimden ötürü yalnızım. Kalbime bakıyorum baska bir yerim ile dusunmuyorum.
ama yalnızlık beni çok zorluyor kafam almıyor illa yapmacık olup her kıza yürümem mi gerek!
Beni anlayabilen var mı?
Benim gibi erkek nasıl evde kaldı?
1
3
Görüşünü yaz