Bitiyor mu bu evlilik?

Gizli Üye
Arkadaşlar çıkmaza girdim yorumlarınıza ihtiyacım var. Ben geçmişte birini çok sevdim ilk defa ona aşık oldum ondan başka da hayatıma kimse girmedi zaten. Aklınıza bişey gelmesin aramızda hiçbişey geçmedi. Aldatıldım ayrıldım onu unutmaya çalışırken eşimi tanıdım. Eşimle dış görünüş olarak hiç bi zaman yakıştırılmadık. Benim güzel alımlı bi kız olduğumu söylerler. Bende onun dış görünüşünü değil karakterini sevmiştim zaten. Hiç bi zaman aşık olmadım eşime. Çok güvendim güvendikçe sevdim. Babasız büyüdüğüm içim onun o güven veren yanı çok hoşuma gitmişti. Eksik yanımı kapatıyordu sanki. Tanıma aşamasını 1 yıl kadar uzattım arkadaş gibiydik sevgili olmaya yanaşmadım bir süre. 1 yıldan sonra alışmaya ısınmaya başladım sevdim. 5 senelik bi ilişkiden sonra evlendik. Dün 1 yıl oldu evleneli. Fırtınalı bir seneydi. Son 1 aydır da sürekli kavgalı tartışmalıydık. Anlaşamıyoruz bana çok aşık olduğunu ama benim ona olmadığımı söylüyor hatta sevmediğimi düşünüyor. Seviyorum desem de içimdeki soğukluğa engel olamıyorum. Yanına yaklaşmak istemiyorum çok özür dilerim ilişkiden kaçınıyorum. Her yaptığı gözüme batıyor sanki. Şiddetli tartışmalardan sonra daha çok uzaklaştım yeri geldi birbirimize fiZiksel şiddet uyguladık soruyorum ona biz eskiden birbirimize kıyamazdık şimdi kırıp parçalıyoruz aramızdaki bağ her geçen gün azalıyor diyorum herkes kavga ediyor kimse dört dörtlük değil diyor. Çok uzaklaşmış hissediyorum son 1 aydır. Bazen boşanmayı dahi düşünüyorum duygularımı yitirmiş gibiyim. Düzelir mi sizce geçici bir durum mudur ne yapmamı önerirsiniz?
Bitiyor mu bu evlilik?
10
0
Görüşünü yaz