Köylü sevgilim beni kafe çalışanlarına rezil etti ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar deli olmak üzereyim. Görüşemiyoruz doğru düzgün diye akşam için kısır tarzı bir şeyler yaptım parkta yiyelim dedim evden çatal falan almayı da unutmuşum. Sonra birkaç kere gittiğimiz ve ne tatlılar dediğimiz karı kocanın işlettiği bir kafe vardı oraya gidelim orada yiyelim dedi. Diyorum ki ya sen iyi misin kafeye dışarıdan yiyecek mi getirilir adamlar orada sana bir şey satıp para kazanma derdinde diyorum yok bir şey olmaz iyiler onlar falan dedi zorla götürdü beni. Gittik kadın elimizde kaseyi görünce yüzü düştü hshshs sonra ben rahatsız oldum gidelim dedim daha bir şey olmaz diyor neyse iki çay aldık bizde de çatal yok gitti çatal istedi onlar da vermemiş veremiyoruz demişler. Plastik almış zorla geldi yiyorduk gelip gidip bakıyor kadın. Havalar da kötü son zamanlarda yağmurlu olduğu için soğuk oluyor elektrikli sobalar koymuşlar birkaç tane birini de açtı bir güzel getirdi önümüze koydu xxbxbxnbs sonra kadın geldi sinirli sinirli çocuklar elektrik faturası çok geliyor bunları yakmayın hava soğuk değil zaten dedi sobayı kapattı sinirli sinirli uzağa koydu gitti. Elimizde çatallarla birbirimize bakaklaldık rezil oldukkkkkk. Hesabı öderken de sinirlice aldılar güle güle bile demediler sonra kavga ettik tabi ağzına ettimm. Deli olacağım rezillik ya!!! Mosmor oldum çok utanıyorum. Her zaman böyle şeyler yapıyor ne yapması gerektiğini bilmeyen biri!!! Ayrılmalı mıyım?
Güncellemeler:
8 gü
Arkadaşlar bu arada çatalı dışarı götürebilir miyiz geri getiririz demiş hayır demişler ya rezillikm
8 gü
Adamlar kovmaktan beter etti kibar kibar kovdular
Köylü sevgilim beni kafe çalışanlarına rezil etti ayrılmalı mıyım?
3
5
Görüşünü yaz