Sizce sevgilimin beni Aldatiyor mu amacı ne beni kullaniyor mu lutfen bi akıl verin napıcam ben 😒?

Gizli Üye
Merhaba bi sevgilim var 4 aydir birlikteyiz gecen gun bi arkadasinin evinde oturuyorduk onlar bilgisayrdan oyun oynuyordu bu arada 31 yasinda o.

Bende hic yapmam cok kizar zaten telefonunu aldim whatsapa girdim 1 bucuk aydir bi kizla konusuyor her gün her Allahin gunu konusmuslar iste kiz ne yaptigini anlatiyor benimkide anlatiyor gunaydinlar bilmem neler yok hangi yemekleri sevdikleri yok iş hayatlari arkadaslari herseyi konusmuslar ama oyle aşkım cicimli degil sonra cikinca bende sordum bu kizdi bana ya dedi arkadas olduk biz onunla 2 kez gorustuk diye arkadasinla hergun mesajlasiyormusun dedim arada telefonlada konusuyoruz dedi cok iyi bi kiz dedi.
Ama mesajlarda hic sevgilim var v. s demiyor iste kiz yazmis yalniz misin kim var yaninda diye oğuz diye bi arkadasim var yazmis bilerek isim veriyor birde yanlis anlamasin diye sanki, napicam bilmiyorum ama sevgili degiller buna eminim onu cok seviyorum sizce sevgilimin amaci ne? Yani sadece arkadaslar diye mi atiyor mesajlari özellikle erkekler size soruyorum ne yapicam bilmiyorum istemese de mesaj atmak zorunda olur mu sizce? kiz güzel bu arada profil resmini gordum. 😒😒
Sizce sevgilimin beni Aldatiyor mu amacı ne beni kullaniyor mu lutfen bi akıl verin napıcam ben 😒?
3
5
Görüşünü yaz