Güzelim arzulamyorum olmuyor neden?

Gizli Üye
Bu zamana kadar sevgilim olmadı flört ettiğim oldu gerçekten seven ise 2 kişi öldü onlarla da imkansız olduğumuz için olmadı braktk. yani sevgilim olmadı. Şimdi herkes evleniyor ben 27 yim. Evlenme niyetiyle konuştuğum kişilere son zamanlarda yaptgm bazı hataları da anlattm. Yani hata dediğim şey sanal şeyler konuştuk foto attm falan. En son kızı olan boşanms biri ile ayrdk yollarmzo flört evresinde. Dedi ki sen daha iyilerine layksn. Seni çok beğendim ama malesef kızım varken yapamayz dedi. İlk başta kızının olduğunu dememisti. Ben ona her şeyimi vermeye hazrdm. Kızına da bakardm. Çok asikoldugumdan mi değil. Sadece güzel bı ailem olsun istedim neden olmuyor neden?
Güncellemeler:
5 gü
şu an konuştuğum bı erkek var ama henüz flortten biraz aşağı bı durumdayz. Yuz güzelliği olarak beğenmyorum. Tel. de konuşması ağıt yavaş bu hoşuma hiç gitmiyor. Ama düşünce olarak iyi biri. Maddiyati iyi değil. bu Olumsuz seylerden dolayı ilerletmiyorum florte gecmiyoruz. Ben ilişki istesem maddiyati yok. Bilemiyorum. Bu bahsettiğim kişiyle anlattığım olay dan sonra bununla konuştuk aynı anda değil.
Güzelim arzulamyorum olmuyor neden?
7
3
Görüşünü yaz