Seviyor mu sevmiyor mu emin değilim?

esrabal963
Merhaba sadece kızlar değil erkeklerde cevap verebilir öncelikle,

şimdi birisi var biz onunla 1. buçuk ay önce baya konuştuk. bana aşık biri birbirimizi seviyoruz , instagram dan yazışıyorduk 1. buçuk ay öncesine kadar sonra son mesaj birbirimize görüşürüz dedik ondan sonra hiç bir daha yazışmadık birbirimize yazmadık. Doğum günü mü de hiç kutlamadı bu arada beni unuttuğunu zannettim ama 10 haziranda bir yerde olan güncellemesinde bana şunu yazmıştı yani en azından ben öyle sanıyorum belki öyledir ya da değilidir bilmiyorum 'Ama sen bu kadar bu kadar bu kadar güzel olmak zorunda mısın
Meleğim sonsuza kadar elimi tutmalısın
Sevgilim sonsuza kadar benimle kalmalısın' sizce beni seviyor olabilir mi yoksa sevmiyor mu emin değilim. lütfen fikrinizi belirtir misiniz? ben aşık değilim ama karşılıksız sevgi olmasın diye sevgisine karşılık veriyordum. yazmamaya başlamadan önce zaten o beni çok seviyordu ben hatta bu kadar hızlı gitmeyelim dedim. bu yüzden ben ona ilk mesaj atan olmak istemedim onun normal olarak atması gerekiyordu. ama hala atmadı. beni o kadar sevmediğini düşünüyorum çünkü ilgilenirdi mesaj atardı en azıdan doğum günüm gelince orada atmadı ama bir yandan seviyor gibi çünkü o yerde biz takipleşiyoruz ve benim kolayca görebileceğim yerde paylaştı belki de seviyor emin değilim. sizce beni seviyor mu yoksa beni oyalıyor mu? fikrinizi söyler misiniz

not benim önemli bir sınavım olduğunu söyledim beni düşünüp mesaj atmamışta olabilir onuda bilmiyorum ama en azından doğum günü mesajı beklerdim.
Seviyor mu sevmiyor mu emin değilim?
3
0
Görüşünü yaz