Sevgilimin değişeceğine inanıyorum sabredersem değişir mi?

Gizli Üye
2 yıldır birlikteyiz onu çok seviyorum gerçekten herşeyi o kadar kusursuz geliyor ki bazı hareketleri var ama kusur olarak algılamak istemiyorum çok fazla kız arkadaşları var ve hep onlarla dolaşıyor buluşuyor samimiler hatta profil resminde kız arkadaşlarıyla fotoğrafı var ama sorun etmiyorum bana yazmıyor çok ama yine de çabalıyorum olabilir sonuçta insanlık hali daha fazla çabalamam gerektiğine inanıyorum ben sönük biriyim ona kıyasla boyum kısa ve çokta güzel değilim çabam sayesinde çıkmaya başladık gerçekten havalı biri yakışıklı centilmen kızlar gerçekten çok beğeniyor onu bende kıskanmamaya çalışıyorum yeri gelince ama hep beni tercih ettiği için sorun etmiyorum benim yardımıma çok koşuyor hiç yalanını duymadım asla yalan söylemem diyor koruyup kollayıcı biri o yanını çok seviyorum sert bir yanı var telefonunda benim resmim var arkadaşları beni biraz dışlıyor ama önemli değil benim için o önemli herşeyim o gerçekten ona herşeyimi verdim beni daha çok sevsin diye herşeyi yapıyorum. Ama değişmesini istediğim bazı yönleri var ve çabayla olacağına inanıyorum sizce değişir mi? lütfen içten yorumlar yapın :(
Sevgilimin değişeceğine inanıyorum sabredersem değişir mi?
1
4
Görüşünü yaz