Yıllar önceki sevgilimi buldum ama sevgilisi varmış?

Melissax1995
5 yıl önce falan oyunda tanıştık işi baya ilerletmiştik. Eskiden skaype çok populerdi oradan falan konusuyorduk uzun sure birlikte takıldık sonra oynadigimiz server kapatilmisti bir seyler olmustu ve birbirimizi kaybetmistik
Ben onun kanalinin adini hatirliyordum bugun yillar sonra ona ulasmayi hatirladim kanalinda aktif degildi ama aktif olan bir arkadasi sayesinde instagramini buldum daha once neden bulmaya calismadim hic bilmiyorum ama hep onu dusunuyordum o beni cok aramis facebooktan falan da cok bakmis ama bulamamis
konustuk falan zaten ayrilmadan once bana sevgilisi oldugunu soylemisti hala sevgililermis...
Cok uzun konusmadik cunku konusmanin ortasinda gitti ben de hoscakal falan yazdim en son gorusur muyuz yazdim
arkadaslar bazen bir insan olur ya o herkesten farkli gelir her hucresiyle size pozitif enerji sacar hayatinizda yeri cok farkli olur o da benim icin oyle reelde hic bulusmamis olsak bile sanirim ona asigim ama olmaz işte..
Ben onunla arkadas olarak konusmaya devam etsem bu yanlis olur degil mi cunku sevgilisiyle gercekte sevgililer
gercekten bilemiyorum...
Yıllar önceki sevgilimi buldum ama sevgilisi varmış?
6
1
Görüşünü yaz