Beni yargılamadan içinden çıkamadığım bu durum hakkında yardımcı olun ne yapmalıyım?

yukino70
Merhaba arkadaslar öncelimle umarim yargilamadan okuyup cevap verirsiniz ben 25 aşık oldugum adam 37 yasinda yas onemli degil onemli olan evli olmasi bunu gercekten aşik olduktan sonra öğrendim ve kopamadik kopamiyoruz seviyoruz. Eşiyle arasındaki bağ sevgi tabiki çocuklar icin birliktelik suruyor aktif cinsel yaşam yok oyle aşk felan da yok benim yanimdaykende zaten kadin duzgun aramiyor yani bana anlattiklarina gore kadin da pek kadinlik gorevlerini yerine getiren birisi degil cinsellik yok aşk yok sevgide bir aile olduklari icin var kadin sevdigim adamı çok kırmis zamaninda itmiş kalkmis haliyle o da sogumus ondan dedigim gibi cocuklar icin iliski devam ediyor. Ben çok çekilmek istedim aralarindan eger aranizda ask vs varsa diye ama her defasinda birakmadi beni beni sevdigini biliyorum. Bosanmak istiyor ama ben kesinlikle bunu bizim çikarimiz için yapmamizi gerektigini soyluyorum ama bana zaten seni tanimadan oncede bosanicaktim diyor uygun zamani bekliyordum diyor. 2 cocuk var bilmiyorum sizce ilerde mutlu olabilirmiyiz o 2. Bi sansi hakediyormu veyatta ya kadin beddua ederse yuva yikanin yuvasi olmaz kısmina gelirsek ben gercekten boyle olsun istemem o bana sen olsanda olmasanda bitcekti diyor. Ilerde kadin basimiza bela olur mu veyatta sevdigim adam pisman olup ona doner mi çocuklar için vakit geçirdiklerinde bosandigina pisman olurmu özler mi? Kadin daha cok ev hanimi yemegi camasiri felan ben daha özgur biriyim pek ev hanimlik bir insan degilim sevdigim adam cok kısitlayan biri bosnadiklarindan sonra önceden alistigi ev hayatini özlermi? bilmiyorum. Seni de aldatır demeyin öyle değil bekledigi sevgiyi ihtiyaci bulamayinca malesef disarida aramis kotu birsey tabi ama oyle olmasaydi asla aldatmazdim diyor zaten. Biz Seviyoruz ama mutlu olabilirmiyz? Ya da aşk herşeyin üstesinden gelemez mi?
Beni yargılamadan içinden çıkamadığım bu durum hakkında yardımcı olun ne yapmalıyım?
10
2
Görüşünü yaz