Biraz önce sevdiğim kızla sevgilisiyle markette karşılaştım. Kasada önümdelerdi ve çocuk belinden tutup kendine çekti. detaya bak?

Gizli Üye
Kızla halk eğitim kursunda tanışmıştım. Ben ona açılmıştım fakat sevgilisi olduğunu öğrendim. Bana hep Ümit veriyordu sonra da sevgilisi olduğunu söyledi. Ben sevgilisi olduğuna inanmadım. Sonra çocuk bana dm den Yaren’in peşini bırak dedi. Bende o günden sonra peşini bıraktım. Ama korktuğumdan falan değil. Sırf kızın ağzının tadı kaçmasın diye. Zaten kurstan sonra onu bi dahada görmedim. Fakat biraz önce markette alışveriş yaparken onu ve sevgilisini gördüm. Arkamdan geldiler. Beni görünce yüz ifadesi değişti. Kasada önümdelerdi. Fakat yanındaki çocuk bana dm atan değildi. Bu çocukta sanki anlamış gibi onu belinden kavrayıp aramıza girdi. Sanki kıskanmış gibi. Onu öyle kavraması çok zoruma gitti. Ne güzel unutuyordum onu ama şimdi aklıma girdi. Giderlerken arkalarından bakakaldım elele tutuşup sahile doğru yürüdüler. İçimdeki bu sızıyı nasıl geçirebilirim. Düşündükçe o anı çıldıracak gibiyim
Biraz önce sevdiğim kızla sevgilisiyle markette karşılaştım. Kasada önümdelerdi ve çocuk belinden tutup kendine çekti. detaya bak?
3
2
Görüşünü yaz