Eşimden boşanmalımıyım?

Gizli Üye
Evlendiğimiz ilk günden beri köle gibiyim çok yoruldum çok. Tüm sorumluluk benim üzerimde. Sabah 7de kalkıp işe gidiyorum 6’da geliyorum tüm gün insanların ağız kokusunu çekiyorum. Yemek yapıyordum 4 çeşit evi süpürüp siliyorum çamaşırları yıkayıp asıp katlıyorum bulaşık ütü bitmiyor iş. Kendisi benden daha sonra işe gidiyor ona rağmen daha erken kalkıp ona kahvaltı hazırlıyorum benden de önce işten geliyor. Eve geldiğimde başlıyor neden gece yemek yapmadın geldiğimde hazır olurdu sen ne biçim kadınsın diye bağırmaya. Mal gibi geçiyor tv karşısına uzatıyor ayakları cips yiyor çay servisi istiyor. Çayı bitincede kaşığı çayın üstüne vurarak ses çıkarıyor gel yenile manasında. Bir de üstüne benden çok bakımlı olmamı baby doll giymemi istiyor. Kadınlık görevimi yerine getirmeliymişim. Benim başımı kaşıyacak vaktim yok o kadar yoruldum ki. Bir de eve sürekli ya ailesini ya arkadaşlarını çağırıyor bir de onların servisi hizmeti bıktım.. çok kez kavga ettik Benim ailemde onun ailesi de eski usül insanlar. Hepsi bana yüklendi bir evi bile idare edemiyorsun diye imanın artık çok yoruldum kendime zaman yaratmak için artık işten kaytarmalara başladım. Aylar sonra arkadaşlarım ile görüştük bana çok yıpranmışsın hastamısın ne oldu dediler boşanmalı mıyım? Çocuğum yok çok istedi ama yapmadım. Bu arada evlenmeden önce bana çok iyi davranıyordu eşit sorumluluk alacağımıza söz vermişti
Eşimden boşanmalımıyım?
13
3
Görüşünü yaz