Bazı konularda rahatsız oluyorum sevgilime bunu nasıl izah edebilirim?

+5Xper
Madamangells
Arkadaslar sevgilim eskiden boyle degldi ben cok rahatsız oluyorum bu konu da ben dışarı çıkayım düğüne gideyim sevgilime yazabiliyorum bunu da dedim ona ama o bana sadece cıkarken yazarım diyor elime telefonu sürekli alamam diyor. Tamam tabi alamaz sürekli yazsın demiyorum ama yine de yazabilir merak ediyorum ben yazmasam kendi 2 veya 3 saat sonra yazar sıkma beni diyor bunu sıkmakla alakası yok ki ve ben sıkmamaya calısıyorum ama onun da az aklına gelmesi gerek yazayım falan ben dikkat edyorm onun da etmesini istyorum nasıl bu durumu anlamasını saglayacam kendine gelince boyle yapyor ben onun yaptın yapsam bana ben ne yaparsam onu yapyorsn der ben eşitlik tarafındayım yani o gidebiliyor ben neden gitmeyeyim kız arkadasımla buluşmaya sonra diyor ben sana karışıyormuyum Şu an karsmyor eskisi kadar ama boyle yapması canımı sıkıyor bu kadar olmamalı karısmyrz dye😔
Güncellemeler:
8 gü
1 saat geçince bile merak ederim yazıyorum cevap vermez biraz daha beklerim yine yok 4 veya 5 kere aradm oldu sıkma diyor tamam belki o kadar aramam yanlış ben istiyorum ki bide kendi yazsın o kadar saat gecmiş
Bazı konularda rahatsız oluyorum sevgilime bunu nasıl izah edebilirim?
4
1
Görüşünü yaz