Aılem ve ben yardım edın?

Gizli Üye
Ne yazsam nerden başlasam bılmıyorum.. Suandada bunu ağlayarak yazıyorum.. 27 yasında 4 yıllık evlı bır bayanım.. Esım askerı personel.. Gelgelelim ki aılemın sureklı benden bır beklentısı var.. Lafa gelıncede aman kaynanan gozu kocanın parasında derler oysa kendılerıde kaynanam gıbı gozlerı esımın kazancında yanı en azndan bana bunu hıssettırıyolar.. Gurbetteyız halıyle ayda yılda memlekete aılemın yanına gelıyorum her gelmemde elım kolum dolu gelıyorum ve kocamdan habersız kocamın haberı olsa bırsey dıyecegınden degıl ama yınede adamın kazancı.. Babamların evı kendılerının 4+1 evde oturuyolar emeklısı var tabı bıde bekar bı abım var 32 yasında sureklı babamı dolduruyor benden ötürü ıste bana bıze gelıp kalıyorsun babamın senden beklentısı var dıyor bekarkende hep para gozetırlerdı benden herseylerını yapmama almama lazım ben artık yetısemıyorum.. Bugunde mevzu meslekten acıldı bana gecınmeyle alakalı kımse namussuzca harcama yapmıyo dedı yanı bana laf caktı hıc anlamadım bunuda eve gelen kargolardan esınlendı sanırsam esım bana ne alsa ne kargo yollasa babamlara batıyor ıstıyorlarkı cocuk bana almasın bılıyorum sacma sapan karma karısık oldu ama aglamaktan bukadar yazabıldım.. Bırturlu doyuramadım hep beklentıdeler benden yana bu bekarkende boyleydı evlendım yıne boyle gelmek ıstemıyorum yanlarına ama kocamada dıyemıyorum aılem boyle dıyemıyorum napcam sastım kaldım
Aılem ve ben yardım edın?
16
4
Görüşünü yaz