Evli bir adama aşık oldum? Birliktelik olmadi? Unutmaya karar verdim ama o bana ulaşırsa diye korkuyorum?

Gizli Üye
Sevgili olmak isteyen kendisiydi. Sonra farklı yerdeyiz bir şekilde baglaniriz sana engel olamam hayatına diye vazgeçti. Basta çok kzdim ona madem öyle neden gelip aklımı karıştırdı dedim. Cok üzüldüm fakat şu an tamamen onu unutmak istiyorum karar verdim onu unutmaya. Bu benle sevgili olmaktan vazgeçse bile her an her dk beni takip ediyordu. En son buna bana ulaşma diyr mesaj attım. Öncesinde zaten o benim için vaktini harcama demişti. Ama daha öncelerinde onla olmadık benim hayatımda biri oldu diye bana bayağı kızmıştı. Zaten en son numaramı sildi ya da ezberledi bilmiyorum telegramda son görülmesi yakında yazıyordu. Neyse ben bundan iyice vazgeçmeye başladım. Yanı unutmaya çalışıyorum. Bir yandan da bana ulaşırmi diye korkuyorum. Gecen gece özel numara aradı o olabilir diye düşünüyorum. Sizce pesimi oda bırakırmi? Yoksa kendimi çektim diyr hırs yaparmı?

Not:Hiçbirşekilde onunla buluşmadık bir şey yaşamadık.
Evli bir adama aşık oldum? Birliktelik olmadi? Unutmaya karar verdim ama o bana ulaşırsa diye korkuyorum?
3
3
Görüşünü yaz