Türbanlıyım açılmak istiyorum eşim karşı bu duruma sizce onu dinlemeli miyim?

Gizli Üye
8 senedir türbanlıyım çocuk yaşta tuebanın ne olduğunu bilmeden kendi irademle kapandım evlendim 22 yaşımda bir çocuk annesiyim 4 senedir evliyim tesettür işini son 2 senedir şöyle böyle hakkıyla yerine getiriyorum yani içimden gelmiyor Allah affetsin sadece kafamızdaki örtü turbanlı vasfına sokuyor yeni nesli içinde bende varım yanlış anlaşılmasın dar kotlar rengarenk kısa tunikler makyajlar öyle bir kapalıyım sorum şu arkadaşlar açılmak istiyorum utanıyorum artık kendimi iyi hissetmiyorum örtünün altında yaşıtlarıma bakıyorum hepsi çıtı pıtı kendime bakıyorum koca kadın gibiyim fiziksel olarak yani bilmiyorum şu an kendimi açıklayamıyorum eşim çok karşı bence çevresel faktör etkisinde çünkü ailesinde istisnai birkaç kişi dışında herkes kapalı en son naparsan yap dedi eşimi çok seviyorum onun için herşeyi yaptım mesela işimden vazgeçtim yapmayada devam ediyorum mümkün mertebe sizce bu konu üzerinde bildiğimi okumalı mıyım yoksa sadece vesvese deyip eşimi dinlemeli miyim kafam Allak bullak lütfen yardımcı olun onu bu tok düşünceden nasıl vazgeçilebilirim dediğim dedik bir adam zaten şu aralar büyük bir travma yaşadım iyi değilim oda böyle yapınca canıma kıyasım geliyor 😔😔 sizce ne yapmalıyım?
Türbanlıyım açılmak istiyorum eşim karşı bu duruma sizce onu dinlemeli miyim?
14
6
Görüşünü yaz