Napıcam Ben yardım edin?

Merhabayardım
24 yaşındayım 6 aylık ilişkim oldu ve nişanlanan kararı aldık, 7 Şubat 2020 nisanimda hiç bir sey takılmadı ailem şaşırdı yinede sevdiğim kişiyi korudum yani hiç bir şey konuşulduğu gibi gitmedi düğün tarihimi surekli erteliyorlar agustdu Eylül'e aldılar Eylül die karar verdik aramızda ailesyle ufak tefek sorunlar oldu ablası küfür etti die nişanlım beni korudu normal olarak bir kaç gün geçtikten sone apar topar ev baktık Haziran'da olsun dedi nişanlım evi bulduk eşyalarımizin bir kısmını taşıdık ve bu durumda benim annem herşeye koştu temizlikçi tuttu kefil oldu nişanlıma annem çok sinirlenmeye başladı en sonunda nişanlımın annesini aradı nişanlımın anneside beni sürekli kotuledi bı şey yapmadığım halde neymiş oglugunu ordan cinbiz çeker gibi çekmeye calisiyomusum vsvs burayı uzatmak istemedim... nişanlımın annesi nişanlıma herkes ozaman özür dilesin bitsin dedi ben kabul etmedim ve annemi sürekli kotuledi (annem ramazan boyu ona yemek yedirdi ailesiyle arası kötü die evde yemiyor die) beni kötüledi nişanlım babam da bu çocuk 2 li oynuyor diyerek bitsin dedi bende ayrılmak istedim çünkü ilk ayrilisimiz değildi ilk ayrildigimizda da aile yüzünden olmuştu ve hiç bir şekilde kabul etmiyorlar. neysr nişanlım benim annemi arayıp Eylül'de olcak ben annemle barıştım evi iptal edebilirsek edelim boşa kira vermeyelim dedi annemde bı öylesin bı böyle napmaya calisiosun gibisinden konuştu ben ayrılmak istedim ve en son bana beni büyük dertten kurtardın sağol mesajı attı ve beni engelledi sizce napmayalim suçum olmasidi halde üzülüyorum
Güncellemeler:
21 gü
Arkadaşlar eşyalarıni almaya geldi ve avizelerinide işte 200 TL nin peşine düşmüş onu geçtim benim aldığım eşyaları da bırakmadı sadece avizileri istedi
Napıcam Ben yardım edin?
4
3
Görüşünü yaz