Evli biri sorunsalı? Ne gidiyor ne kalıyor perişan durumdayim?

Gizli Üye
Evli çok yanlış bir ilişki olur farkındayım akımdan atmak istiyorum bitsin istiyorum. Yanyana gelmedik zaten. O beni ilk gördü ve ısındığını söyledi. Kâğıt üstünde evliyim ayrı yatıyorum dedi. Aevgili olmak istedi sonra ayrı sehirdeyiz dedi. Zayen evli sonu yok. Ilk defa başıma geldi bu. Yargilamayin lütfen öyle biri değilim ama Aşkmi bu sevgimi arzumu bilmiyorum ama çok acı cekiyorum. Hep o aklımda sanki yarim kalmis gibiyim.. Iki kadın bir adam aşk çekilir aradan yazdım faceden karısıyla evli yaptı beni sildi.. Ama numaramı silmedi.. Ona en son sordum aklindamiyim dedim yok dedi ama sonra konuştuk istemesem seni söylerdim islerim var ilerde buluşalım dedi evli olsan sa bulusruuz dedi. Bende evliyim çünkü dedi..
. En son seni istemesem bunu sana söylerdim dedi. O gün beni azarladı islerim var yaz ama çok yazma dedi çok kırıldım. O gün yemin ettim ona o yazmadan yazmayacagima..5 aydır yazismiyoruz. Ama numaramı silmedi beni sürekli takip ediyor. Durumuna acıklı hüzünlü şarkılar atıyor. Ondan ayrıldığımız süre içinde başka biriyle buluştum bunu ona anlattım çok bozuldu aşırı kıskançlık yaptı. Ve benim yapmadım şey kalmadi duruma resimler şarkılar gönderme ler.. ya anlamıyor ya da napiyor bilmiyorum.. ama yakin süreçte veda eder gbi durum attim. Oda sen bana sabır ver allahım bu yaraya yok mu derman sevdim vs.. gbi birşey atmis. Ben kötüyüm sen mutlusun yazdım. Neler yaşadığımı ne bileceksiniz Yazmis.. Ve benim buluştum kısının mesleği ile alakalı durum paylaşmış. Benimi suçluyor bunu yaparak? en son ilerde buluşalım seni istemesem söylerdim dedi. Sizce neden yazmıyor? Birde numaramı sil dedim neden silmedi. Ben bitirmek istiyorum kaçıyorum ama duygularım çok ağır basıyor. Yuva yıkmak istemem asla istemeden bile olsa sonuçta yıkılabilir.. Ama oni çok kıskanıyorum eşinden değil baskalari varsa kıskanıyorum.. gönderiler atıyor. mesela ben elveda yaziyorum o dur gitme şarkısı paylaşıyor neden aklımı karistiriyor? Ve onu bu kadar tutan şey ne?1 kez yazsa belki vedalasacagiz ama en son vedlaasslim dedim bir dur daha demişti. Ne yapmaya çalışıyor. Numara silmemesi tamam ama durum takipi nedir? Taktımı bana?
Güncellemeler:
8 ay
Sürekli durumları takipte ve göndermeler yapıyor aklindamiyim hala?
Evli biri sorunsalı? Ne gidiyor ne kalıyor perişan durumdayim?
4
0
Görüşünü yaz