Eşim aldattı? Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Bana hicbir ilgisizligi yoktu. Her sey normaldi. Cok iyi bir eştir aslinda. Bana deger verdigini, sevdigini hissederim, hissettirir. Zor animda her zaman yanimda olmuştur. Her konuda destek olur. Ev islerinde, yemekte bile. Yemek yapmayi cok sever, cokta guzel yapar. Hatta cogunlukla evde yemegi o yapar.

Ama beni aldattigini ogrendim. Hemde bir kadinla degil. Bunu öğrendikten sonra kötü oldum baya. Uzaklastim ondan. Ama o yine her zamanki gibiydi. Ilgiliydi. Yataga çağırırdı. Yani normal davranıyordu. Yataga da girmemeye basladim bunun üzerine. Öptü uzaklastim, sarıldı sarilmadim. Sohbet etmek istedi istemedim. Hicbiri icimden gelmedi.

Sonra bir gün otururken dedim beni seviyor musun? Cok seviyorum dedi. Peki insan sevdigini aldatır mı dedim. Yuzu degisti. Beni aldatıyorsun dogru mu dedim. Durdu doğru. Cok özür dilerim dedi. Bazi seyler özürle geçmiyor dedim.

Neden peki benimle tatmin olmuyor musun dedim. Fazlasiyla oluyorum dedi. Peki bazi bana diyemedigin isteklerin, fantazilerin var da diyemiyor musun, yapamiyor musun benimle dedim. Yok istedigim seyleri soyluyorum zaten dedi. Benimle bir sorunun yok yani dedim. Yok dedi. O zaman keyfi yaptin. Degisiklik olsun, heyecan olsun dedin dedim. Bir sey demedi.

Cok özür dilerim. Hicbir aciklamam yok. Yapmamam gerekirdi. Tutamadim kendimi, irademe hakim olamadim. Söz bir daha olmayacak dedi. Bugun iradesine hakim olamayan daha olur mu? Ben sana nasil guveneyim daha. Cocugumuz yok. 9 ay hamile kalsam,6 ay lohusalık. Hic iliskiye giremesek kimbilir neler yaparsın?

Seninle iliskiye girmeme, isteklerine evet dememe ragmen aldattıysan ben ilerisini tahmin edemiyorum. Ben yuzunu gormek istemiyorum. Esyalarimi toplayıp diger eve geçeceğim. Sende napiyorsan yap. Kizlari cagir. Hatta bizim yatak odamizda, yatagimizda yapın dedim.

Esyalarimi topladim diger eve gittim. Bunlar bu kisitlamadan once oldu. Kisitlamadan dolayi yanima da gelemiyordu. Bilmiyorum belki de keyfi yerindedir. Kadin çağırmıştır eve.

Surekli mesaj atiyor, arıyor. Kargoyla hediyeler, cicek gonderiyor. Birkac gun once risk almış geldi kapıma. Oturduk konuştuk. Ben anlasmali bosanmak istiyorum dedim. Ben boşanmak istemiyorum dedi. Beni affet, bir kere sans ver. Seni seviyorum. Bir daha olmayacak soz veriyorum. Eger olursa o zaman boşa beni. Ses çıkarmam karsi gelmem. Ama bitirmeyelim bu evliligi. Bir kerecik affet beni dedi.

Ne yapacagimi bilmiyorum. Onu cok seviyorum. Ama yaptığı da cok ağırıma gitti. Bir kere şans vermeli miyim? Sizce ne yapmaliyim?
Eşim aldattı? Ne yapmalıyım?
11
6
Görüşünü yaz