21 yaşımda evlendim ve pişmanım, pişman olmakta haklı mıyım?

Hira_90
Yaşım 22 ve evliyim 21 yaşımda evlendim kendi istegimle ve maalesef üni okuyordum annem ailem hiç istemedi eğer seni seviyorsa okulu bitirmeni bekler dedi söylediğimde eşim yani tabii o zamanlar sevgiliyiz ne alaka falan dedi ben seni sevmesem neden evlenmek isteyim dedi haklı buldum ailemi de ikna ederek evlendik ama galiba pişmanım çünkü uniyi bıraktım hayatımın hatasını yaptım o zamanlar kafam yerinde değildi şimdi neden böyle bişey yaptım diyorum yasitlarim unide ben ise tüm günüm evde geçiyor seviyorum eşimi ama yine de pişmanım evlendigim için çok mu garip ya haklı miyim pişman olmakta 🙄
21 yaşımda evlendim ve pişmanım, pişman olmakta haklı mıyım?