Takmayan sevgiliye ne yapılabilir?

Bernayilmazz
Arkadaşlar sevgilimle çok fazla Tartsyorz erkek kardeşim ya da bir abim olmadığı için sevgilimin kız kardeşleriyle ilgilenilmesini kıskanıyorum, belli etmemeye çalışıyorm ama olmuyor bazen tutamıyorum kendimi, bugn de gelinlik fotoğrafı attı nasl dedi , bende bu hoşuma gitmedi üstelik ben açık biriyim , bu gelinlik Çok sönük ve kapalı birine daha çok yakışır dedim ,(3 ablası, 4 kız kardeşi var) kız kardeşi zaten nişanlı yakında evlenecek bide kapalı, ona yakışır dedim , tartışmaya başladı, herseyde ailemi kız kardeşlerimi katiyosun, onlarla alıp veremediğin ne , gelinlik kapalı diye Yaptıklarına dediklerine bak falan dedi kalbimi kırdı oysa aklma kötü bişey yoktu sadece kız kardesine de yakışır dedim art niyetle demedim , ve ida açık olduğumu bile bile kapalı şeyler atıyor bu sefer begenmezsem Tartsyorz, kalbim kırılmış trip atıyor Tm Grsz diyor, bazen beni sevmediğini düşünüyorm beni cepte görüyor ya da her istediğimi yapmak zorunda gibi bakıyor bana tarzında şeyler düşünüyorm, ne yapmam gerek onuda bilmiyorm ne dersem diyim ben suçlu çıkıyorum hep
Takmayan sevgiliye ne yapılabilir?
4
1
Görüşünü yaz