Tatile nasıl gidebiliriz?

Gizli Üye
Merhaba sevgilimle 8 aylık bir ilişkim var uzak mesafe ilişkisi ben biseküelim
Ailem bu duruma karsı yakın zamanda amcam öğrendi telefonumu aldı geri verdi ne hakla onuda bilmiyorum her neyse sevgilim calıstıgı için tatile gidelim diyor gitmem dogru olurmu acaba demek istemiyorum ama bir acaba yok degil gitmek istesemde aileme ne diycem tabi onunla vakit gecirmek isitiyorum ama sadece cinsellik üzerine bir ilişki üzerine kurulu bir ilişkide istemiyorum seviyoruz onunda sevgisini hissediyorum ama bazen tuhaf oluyor telefonu alan amcam ben mi konusmak istedim kendi istedi demiş ona benim için sordum yok öyle birşey dedi galiba kafam karışık güzel gibide ilişkim.
Tatile nasıl gidebiliriz?