Eşim çalışmıyor yurt disina gidecegiz ama orada nasil gecinecegimiz muamma sizce bu karar dogru mu?

Gizli Üye
Merhaba evliyim 1 yasinda kizim var calisiyorum esim italyan turkiyede yasiyoruz ama italyaya gidecegiz yakin zamanda oraya yerlesecegiz esim 1 bucuk yildir calismiyor ailesinden gelen v. s paralar var onlarla idare ediyor. Italyaya gidince calisacak mi bilmiyorum benim is bulmamda zaman alacak zaten orada hem dil konusu akici konusamiyorum hemde ben italyan vatandasi olamadim henuz kizim italyan vatandasi ben oturma izni ile giris yapip yasayacagim.
Ben isteyken cocuga bakiyor ama nasil ne ben anlatayim ne siz cocuga cips yediriyor cikolata haslanmis hazir misir 🙄ustune evi berbat ediyor ve her gece bu nasil soylenir bilmiyorum ama birlikte olmak istiyor her gece. Sabaha kadar bira oyun
Simdi italyaya gidince ne olacak nasil gecinecegiz bilmiyorum cocugumu dusunuyorum hadi ben bi sekilde hallederim ama kizim zaten onun icin gidiyorum bilmiyorum aileme yansitmiyorum evden online calisiyor diyorum cok kararsizim esimi cok seviyorum ama bilmiyorum ne olacak.
Eşim çalışmıyor yurt disina gidecegiz ama orada nasil gecinecegimiz muamma sizce bu karar dogru mu?
7
2
Görüşünü yaz