Sapyoseksüelim diye evde kaldım, nasıl evlenebilirim?

Herbokolog-A
Kimileri ben sapyoseksüelim der ama inanki yalan. Sapyonun ağababası benim ve sırf bu yüzden evde kaldım. Son iki yılım kaldı. 2 yıl daha evlenmezsem işim bitti.
Kadın kız konusunda çok kısmetliyim ama gel görki tüm kısmetlerim salak kızlar. İsterse dünya güzeli olsun bir kız salak oldumu evlilik-sevgililik bir yana onunla bir çay bile içmek istemiyorum. Hatta abartayım ağzına bir tane vurmak istiyorum.
Zeki kadınlara tipi nasıl olursa olsun anında tav oluyorum ama gel görki zeki ve akıllı bir kadının tercih edeceği biri değilim. Yani salak değilse beni zor kabul eder.
Yazıp çizdiğim ve okuma alışkanlıgım oldugu için öncelikle iyi bir seçim gibi görünuyorum. Ama yalan huyum olmadıgı için gerçekleri söyleyince arkalarına bile bakmadan kaçıyorlar.
Lise1. Sınıfta okulda içki ictiğim için atıldım diyorum. Yazılarıma bakıp doktor avukat hakim sanma. Kariyerin k'sı yok diyorum.
Bir sürü kötü alıskanlığım var diyorum. En az 10 bira içiyorum. Birçok gece eve gelmiyorum, günde 3 paket sigara içiyorum. Hiç romantik değilim, özel gün nedir bilmem, sabah günaydın akşam iyi geceler mesajı atmam. Kadınlarla gezip dolaşmayı sevmem ve her yere tek gidersin diyorum. Evi bok götürse kalkıpta müdahale etmem. Tüm işi sen yaparsın diyorum. Bazen ava giderim bir hafta dönmem diyorum. Ayrıca her an agresifleşebiliyorum diyorum. Gençlere kötü örnek olmamak için burda yazmadım. Zeki kadınlara bunları konustuktan sonra arkalarına bile bakmadan kaçıyorlar.
Ne yapim kendimi olmadıgım gibi biri olarak tanıtıp zeki kadınin birini kandıriyim mi acaba. Sonra nikahı bastıktan sonra gerçek yüzümü görsede iş işten geçer.
Güncellemeler:
9 gü
Yorumlarda asgari ücretle evlenemezsin demişler. Şöyle söyliyim maddi sorunum yok.
9 gü
Yahu bu soruyu neden super soru seçtiniz. Şimdi silemeyeceğimde. Sorduğum her soruyu süper soru seçip gasp ediyorsunuz resmen. Ben bunu sonradan silecektim.
Sapyoseksüelim diye evde kaldım, nasıl evlenebilirim?
61
26
Görüşünü yaz