Ben nerede yanlış yaptım?

Gizli Üye
1 yıllık sözlüyüm bu ilişkide çabalayan benim gibime geliyor çünkü bizim resimleri hiç atmıyor dedimi Instagram kullanmıyorum ama kuzenleri ile ya da başka bir şey oldumu atar içen biri bana bırakacam dedi bende mutlu oldum gelin görün bırakmadı azaltı ama geri çogalti ben kendini saçma sapan Kural bile koymadım ama nafile ben kendinden benle bir sorunun varsa yüzüme söyle derim hep onun tercihi surat asmak ailesinin bu aralar durumu kötü nişan da istiyor ki kendi ünlü bir yerde tamirci maaş alan bir insan ne yapar alyans vs alır ama nafile bu şimdiden telefon aldı bide araba alacakmış nedense ben onun hayatında yok gibi hissediyorum bir gün bile yemeğe götürmedi canı istedimi benden iyisi yok havası yoksa istersen öl ben arkadaşları ile birlikte gezmesine hiç bir şey demem en doğal hakkı sevmek yetmiyor bazen baştan sona biliyorum biz farklı kişileriz ben deli dolu insanları takmayan ama o dünya yıkılmış altında tek kendi kalmış gibi cidden yoruldum artık 1 Nisan 'da elime yüzüğünü verecekmiş bitti diye şaka için lakin annem hastaymış yermiyim bu lafları ayrıl istiyom en kısa zamanda ama ben nerde yanlış yaptım
Ben nerede yanlış yaptım?
1
3
Görüşünü yaz