Aşk neden bu kadar adaletsiz yoksa sorun ırkımızda mı?

Grakasham
Kesinlikle türklüğe laf etmiyorum zaten kimse edemez asla da ırkçılık yapmam ama Türkiye'deki ilişkilerden ben hiçbir şey anlamadım. Kızlar sitede kötü özelliklerini saydığı erkekleri gerçek hayatta görse tav oluyorlar. Erkekler kendilerini ezen, egoist kızlardan vazgeçmiyorlar. Yav bari boy, statü, tip takıntısına girmesek de sadece sevip sevilmeye baksak yani ne kaybederiz? Neden kimse kendini sevene gitmiyor da kendini sevmeyeni sevip aşk acısı triplerine giriyor? Girişkenim, çekingen değilim uygun bir dille beğendiğim bir kıza yazıyorum merhaba yazısına engel yiyorum? Romanyada arkadaşlarımla chat sitelerinde takılmıştık. Orada kibar, nazik, aldatmayan erkeklere değerli erkek gözüyle bakılıyor. Burda da aşk taktikleri almış başını gidiyor. Yok işte peşinde koşturanları belli et de senden gitmesin, yok arada trip at da değerini anlasın falan ben bu kız erkek ilişkilerinden hiçbir şey anlamadım. Hele kızlardan zerre bişey anlamadım. Yani ne yapmamız gerekiyor? İlla zengin olup, tipimizin olup, davranışlarımızın harikulade mi olması gerekiyor? Bizim kusurumuz olmayacak mı? Tipsizler neden sevilmeye layık değil? Antidepresanlar dostumuz olacak anlaşılan.
Aşk neden bu kadar adaletsiz yoksa sorun ırkımızda mı?
3
1
Görüşünü yaz