Hoşlandığım adamın dumuruna geldim ne yapıcam?

TutkununKırmızıTonu
Ona dün buluşalım dedim kaç defa, bilmiyorum filan demişti. Bugün aradı çıkıyorum ben diye, iyi işin bitince ararsın dedim kapattı yüzüme öyle böyle cevap vererek. Ben de buluşucaz diye hazrlandım çıktım, aradım onu. 3 saat dışarda aramasını bekledim meşgule aldı beni. Sonra aradan 2 saat geçince dedi ki ben işimi çoktan hallettm eve geldim, kahve yapıyorum. Oyundaydım ondan açmadım telefonunu. Ona neden böyle vicdansızsın sen dedim, dedi ki senin psikolojin bozuk. Özür dile benden ben sana çık demedim dedi, resmen beni suçlu yaptı. Bizim ilişki karışık biraz, bu bana fakeden yazdı ama beni tanıyormuş, öyle tanıştık muhabbeti ilerlettik biz. Sonra bir şekilde başkasıyla sevgili olduğunu öğrendim sonra yol verdim. Dayanamadım görüntülü konuşurken ss'ini çekmiştim, kim olduğunu bizim çocuklara soruşturdum meğer ben de tanıyormuşum ama muhabbetimiz hiç yoktu. Sonra numarasını da buldum yazdım buna, fake hesaptan konuştuğu gbi sürekli konuşmamaya başladı, iki saatte bir yazmaya başladı. Dedim ki bizden olur, bana karşılık olarak aşk diye bir şey yok iy hissettiren insanlar var. Aşkta sönüyor bir gün biz söndürmeyelim aramızdaki enerjiyi akışına bırak dedi. Ama ben istemedim, yine de dayanamadım vazgeçemedim ondan. Ya ben sana aşık olursam ne olucak dedim, ben gerektiği zaman soğutmayı bilirim kendimden diyordu hep. Gerçekten de bugün gelmedi yanıma, çok kırıldım. Sizce ben buna ne yapayım?
Güncellemeler:
10 gü
Dün gece aradım onu dedim ki çok kötü oldum, ben hüzünlenince deniz kenarına giderim. Yine gittim ağladım dedim bana neden haber vermedin dedi. 3 saat oyaladın gelmezdin dedim, sen öyle san gelirdim dedi. ona bütün içimdekileri döktüm nasıl hoşlandığımı kirpiklerini sevmek istediğimi filan anlattım susarak dinledi hııı öyle mi filan dedi
Hoşlandığım adamın dumuruna geldim ne yapıcam?
10
5
Görüşünü yaz