Sizce bu konuda arkadaşım haklı mı?

__JustYou__
Kadına şiddet, tecavüz ve taciz konularından çıktı sohbetimiz. Ben sırf bu tecavüz, kadın cinayetleri erkek arkadaş şiddeti, tehditleri yüzünden hiç ilişki yaşamadım çok korkuyorum benimde başıma gelirse birgün diye korkuyorum dedim arkadaşım bana çok haklısın sana hak veriyorum dedi. Ama çoğu kızın seçimide yanlış anlamada dedi. Çoğu kız şimdilerde 190 boyunda, kaslı, seksi vücudu olan karizmatik erkeklerin peşinde o erkekde nasıl olsa kızlar benim dediğimi
yapıyor mecbur benim dediklerimi yapacak diye düşünüp en ufak şeyde öldürüyor kızı dedi. 150 boylarında keko birini bul, o seni kravatlı 190 boyundaki kaslı erkekten daha iyi koruyup kollamazsa ben birşey bilmiyorum, ben şimdiye kadar hiç eşini, kız arkadaşını döven öldüren keko görmedim, o dalga geçtiğiniz keko diye güldüğünüz insanlar kadar güvenilir insan yok daha güvenilir kızlarladada hata var, beni yanlış anlama dedi. Valla insan olsun, merhametli olsun yeter ne keko oluşu, nede 190 boyunda oluşu, parası pulu benim için hiç önemli değil dedim arkadaşıma bende. Siz arkadaşımın bu dedikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Kendisi de keko bu arada bana söyledi.
Sizce bu konuda arkadaşım haklı mı?
7
0
Görüşünü yaz