Bir kadın neden aldatılır?

Gizli Üye
Arkadaşlar uzun olucak biliyorum. Ben aldatıldım. Aldatan kişi çok düzgün degildi efendi degildi yavsakti , onlarca kizla cikip hep ya terkedilir ya terkederdi. Gecmisi boyleymis. Bir türlü dikis tutturamamis iliskilerinde. neyse simdi erkekler salak kadin seviyorlar , yani salak demeyin ayip olurm daha cok muhtac kadin, dusunemeyen kadin seviyorlar. Ki erkekler kadinin yaninda guclu hissetsin. Ya beni aldatan erkek beni acaba bu yuzden mi aldatti. Kalitesiz kumaşının yaninda diyorumki acaba sebeplerden biri bu mu. Ben erkege muhtac olmayi sevmem 5 kurusunu dahi istemem. Arkasinda dag gibi guclu durmayi, yardim etmeyi her işine koşmayı, onu cocugum gibi koruyup korumayi yonlendirmeyi severim. akil vermeyi aşırı severim beni doğrulaması cok hosuma gider hani boyle beynime iltifat edilmesi beni zevkten havalara uçurur. Bana sen cok guzelsin alimlisin demek yerine sen cok akillisin mantiklisin denmesi bana aşırı zevk verir.. Boyle olunca da erkek yanimda ezik hisseder gibi geliyor. Yani o erkekle evlenseydim herhalde yanimda erkek gibi hissetmezdi kendini. Cunku ben herseyi kendim cekip cevirirdim muhtemelen. Ama ortak karar almayida severim. Neyse ya bilmiyorum. Bu tavirlardan hoslanir misiniz erkekler? Guclu kadin sevmez misiniz arkanizda duran sizin her isinize kosan? neden boyleleri aldatiliyor?
Güncellemeler:
9 gü
@adilyildirim
9 gü
Adil Yıldırım a nasil ulaşabilirim buradan
Bir kadın neden aldatılır?
3
1
Görüşünü yaz