4 senelik isiskim bosuna miydi?

oecem
Sevgilimle yaklasik 3.5 senedir beraberiz ve ailemle sorunlarimiz vardi annemgil ogrendiginde istemeisti derslerime odaklanmam icin. Neyse Şu an da iyidyik bi seyimiz yoktu aramizda ama o nasilsa kendi icinde yasamis bana 1 sene olceki yasadigimiz seyleri soyleyerek ayrildi yapamiyorum dedi. Ve ayrildigi gun sarildi optu. Gecesi de terk etti beni iste. Sonra benim yakin oldugum tanidigim arkadaslarimi instadan cikartmis.5 gun sonra konusmak istedim ben guzelce komustuk neden gittin her sey iyiydi vs dedim yine bana ailen beni istemicek hic bi zaman vs. Dedi ihtiamller uzerineydi gelcegim dedi. Arkadaslarimi neden cikarttin dedim oda seni paylasirlar gorsem kotu olurum dedi bence yalan. Sonra iste konustuk falan bana sarildi yine tabi ben aglamaya basladim cunku ayrilmisti sonra bqna ben hala yanindayim seni seviyorum halen daha sadece level indirdik musit oldugunsa yazabilirsin dedi. E bende dusundum benden ayrilmsti noldu bi anda. Sonra bende sevindim az da olsun bole demesine. Ama bana zarar veriyodu cunku merak ediyodum nerde bilmiyodum. Ve sevmedigim bi kiz vardi ona biraz yakin davraniyodu ama ben istemiyodum oda biliyodu istemedigimi ondan uzak duruyodu benden ayrilinca da kizla biraz yakin olmaya baslamis. Ve belirsizlik de beni cok uzuyodu. Bi hun sonra son kez bitirmek ya da istiyosa yaoabilcekse tekrardan olabiliriz demesine son vereyeme gittim. Aslinda oda istemiyo tamamen bitirmek. Hatta ona dedim hani halledebilirdik birlikte her seyin ustesinden gelirdik dedim yapamiyomusum dedi. konustuk iste telefonu verirsi misin bakicam dedim. Birden panikledi yuzu kizardi terlemeye basladi. sijirden boyle oldum dedi. Ver bakicam dedim istemiyprjm zorlami dedi.4 sene hatrim varsq dedim gozlerine bakarak istemiyorum dedi hayir vermicem dedi. Telefonu sifirlasam yine vermem dedi. İste cebine soktu tisortunufe indirdi almiyim diye. kimle konustun hangi kizla konustun dedim. Yok oyle bisey dedi. Arkadaslarimla konustum dedi. inanmadim ama cok uzildum. bisey var sakladigi yorumunuzu almak istedim.
4 senelik isiskim bosuna miydi?
2
0
Görüşünü yaz