4 yıl benimle eğlendi ama onunla evlendi ne yapacağım?

Gizli Üye
Dile kolay 4 yıl aşk yaşadık, Hayaller kurduk hep onun yanında oldum 1 dediğini 2 etmedim, Ona karşı sonsuz sabrım ve saygım vardı hatta bu nedenden dolayı bana kılıbık falan diyordu şakasına ama ben çok seviyordum onu insan sevdiğini üzer mi hiç. Sen çok kılıbıksın biraz erkek ol, erkek adam sert olur demeye başladı daha sonra benden soğudu ayrıldı :( ve 3 ay sonra söz kesti daha sonra ise evlendi... Paranın gücünü yeniden gördüm. Parası olan beş para kişiliği olmayan biri ile evlendi hâla şoktayım. Size çok basit geliyor ama psikolojim kalmadı bazen diyorum keşke rüya olsa :( Tüm kalbimle sevdim ben Tüm her şeyimle, O benim Meleğimdi onu asla üzmedim hep mutlu ettim hediyelerle sürprizlerle güzel şiirlerimle. Evleneceğim kadındı her şeyi ona göre pşanlamıştım ama ayrıldıktan kısa süre sonra Söz kesmesini kalbim almıyor :( Ona saygılı olduğum için ona taptığım için bana kılıbık dedi. İnsanlara değer verince neden Kılıbık olunuyor. Elime silah alıp katil olunca mı Erkek olunuyor bu ülkede. :(
5
5
Görüşünü yaz