Erkekler aptal kızlardan mı hoşlanır?

Gizli Üye
Affınıza sığınarak soruyorum lütfen beni linçlemeyin. Bir şey fark ettim ama. Akıllı biriyim ve birçok ilişkim oldu. Hep farklı karaktere sahip kişilerle çıktım. Şunu fark ettim, ben güçlü ve dayanıklı davranınca karşımdaki beni kullanıyor. İlgilenmiyor, zaten güçlü halleder diye hiçbir şeye yardım etmiyor. Sanki ilişkiyi tek yaşıyorum. Şimdi diyeceksiniz ki o kötü biridir yanlıştır falan. Hayır öyle değildi, gayet beyefendi biriydi. Bir de zayıflıklarımı gösterdiğim ilişkilerim oldu, onlar daha iyi gitti. Karşımdaki bana çiçek gibi davranıyordu, sorunlarımla ilgilendi yardım etti. Her ilişkimde mutlaka sorunum oldu dertlerim oldu ama bunu ya o kötü biriydi diye silip atamıyorum. Ben güçlü davrandım, kırgınlıklarım olsa halettim. Çok konuştum, şimdi bakınca güçlü davrandıkça zorlanmışım. Üstüme yük binmiş. Salak olmak daha mı iyi sizce? Böyle utangaç saf olmak, başkasının korumasına ihtiyacı olmak? Dediğime tepki göstermeyin lütfeen. Ben böyle davrandığım ilişkilerim çok güzel oluyor, seksi kadın olduğum zaman üzüyorlar. Ne diyorsunuz?
Erkekler aptal kızlardan mı hoşlanır?
8
2
Görüşünü yaz