Ben ne yaşadım?

Gizli Üye
Biriyle tanışım sevgilisinden yeni ayrılmıştı. Benden hoşlandığını eski sevgilisini artık sevmediğini, uzun zamandır sevmediğini sadece destek olmak için bunca zaman yanında olduğunu söyledi. Tamam dedim tam olarak ilişki denemez yaşadığımız ama birlikte yemek yemeğe gittik el ele tutuştuk gezdik beni sevdiğini söyledi. Ama ben onu sevmiyordum kendimi geri çekip tanımaya çalışıyordum. Kabul ediyorum bu konuda üstüne çok gittim o bir şey yapmaya çalıştıkca ben kaçtım. Facebook'ta ilişki bile paylaştı, hoşlanmadığım ne varsa düzeltmeye çalıştı, hatta benimle birlikte yaşayacağı ev almak istediğini evlenmek istediğini söyledi, bu arada da eski sevgilisi hala onu seviyor internette adam fotoğrafları silmesine rağmen kız silmiyordu. Gece kapısına bile dayanmıştı ben onunla birlikteyken. Bana anlattı söyledi bir şey saklamadı. Yine de benim rahat olamayışım güvenmemem sonucu bir ilişki istemediğimi söyledim o da kabul etti. Sonra yollarımızı ayırdık. İki gün geçti konuşmak onu üzdüğümü bildiğimi söylemek istedim bana çok soğuk davrandı geçiştirmeye çalıştı telefonun arkasında kadın sesi duydum. Eski sevgilisiydi yanında olan. Adam bana seni tanıdıktan sonra onu sevdiğimi anladım dedi. Ben de o günden sonra aramadım sormadım. Ama anlamıyorum bana onu sevmediğini söyleyen hatta evinin kapısına dayandığı zaman aptal vs gibi sözler söyleyip mutluluğuma engel oluyor diyen biri nasıl yeniden o insana döne bilir. Ben hiç bir şey anlamıyorum. Bu arada kızla bir şeyler paylaşmıyor hiçbir şey yapmıyor onun için ama kız neredeyse köpek gibi her daim peşinde ve devamlı adamı pohpohluyor. Lütfen anlamama yardımcı olun benim yaşadığım neydi? Kullandı mı kullanmak mı istedi beni? Ama ona yönelik bir davranışını da görmedim.
Ben ne yaşadım?
4
0
Görüşünü yaz