Eski sevgili meselesi?

Gizli Üye
3 yıllık bir ilişkim vardı üniversite de tanıştık farklı şehirlerdeyiz 1 yıldır görüşemiyoruz ayrılalı ise 2-3 ay oluyor kendisi iş için antalya da çalışıyor ve çok yoğun bir temposu olduğunu aklının işinde oldupunu beni bu kafayla mutlu edemeyeceğini söyleyerek ayrıldı ciddi giden bir ilişkiydi ailesiyle tanışmıştım ailesi ile hala konuşuyorum ailesi yazıyor ben yazıyorum bazen kendisi ilişki yapmış manitası var yani ama her yerden takipleşiyorduk gayet medenice ayrılmıştık ilişkisi olduğunu da bazı stalk uzmanlığı ile öğrendim hikaye falan paylaşmadı yani ama geçen gün Twitterdan o sevgili yaptıysa benim de sevgilim var sansın diye bir tweet attım açıkca benim manitam var tarzında değil ama başkasına aşık olduğumu sanmasını sağlayacak bir tweet idi sonra o da bir tweet beğendi hayatım mahvoluyor öylece izliyorum diye çok sık tweet falan beğenmez zaten o aktif kullanmıyor sonra bende yine sevgilim olduğundan şüphelensin diye şüphelendiricek bir tweet attım 40 kez okşa 1 kez taş at o taş kalır aklında diye bir tweet beğenip beni engelledi sizce neden engelledi ve tweetlerin benimle alakası var mı sevgilisi var kızda unflatmış olabilir instagram hesabını dondurmuş birde hiç adeti değildir kızda bundan 7 yaş küçük birde geri bana döner mi sevmiyorum ama çok dolu dolu ilişki yaşamıştık beni çok sevdiğini sanıyordum bu kadar kolay silmiş olabilmesine üzülüyorum
Eski sevgili meselesi?
1
3
Görüşünü yaz