Sevgilimle gitmelimiyim?

Günik
İyi günler. Ben 30yaşındayım ve çok güzel giden bir ilişkim var, daha önce hayatımda çok erkek oldu sevgilim herşeyi aştı kabul etti, yani karşısına çıkanlar, o kadın şöyledir, böyledir diyenler fotoğraflar falan gönderenler, psikolojisini bozdular ama hep benim yanımda oldu. Benimle evlenmek istiyor ama bize gelmek ailemle tanışmayə kabul etmedi ailem vermez sorun çıkarır biliyorum zaten. Ama eskiden yaşadıklarımı zaten ailem bilse siler beni. Sevgilim çok uzak bir şehirde yaşıyor geleyim alayım srni direkt nikah dairesine diyor ciddi olduğunu biliyorum çok şey geçti başımızdan. Ama ailem yine de bu insanla evlenmezsem zaten kimseyle evlenemem bundan eminim. Ama bu durumda ne yapmam gerek? Onu çok zorladım bize gelmesi için her şeyi denedim ama yapmadı gelmez, yüzük bile almış sadece şehrine geleyim çık gel gidip evlenelim diyor. Annem babam yaşlı insanlar abimin başından da kötü bir evlilik geçti, ailem öğretmen herkes babamı tanır saygı duyar, bu durumda ne yapmam gerek kafayı yemek üzereyim lütfen yardım edin
Sevgilimle gitmelimiyim?
8
0
Görüşünü yaz