Sevgilinizin karşı cinsle olan arkadaşlığı?

Gizli Üye
Kız arkadaşımla yeni ayrıldık kız arkadaşım eskiden hep erkek arkadaş grupları içinde bulunmuş ve bu yüzden sürekli bir erkek arkadaş olayı çıkıyordu karşıma ve sinirleniyordum ve bu insanlarda çok boş yapan gereksiz samimiyet kuran insanlardı ve kız arkadaşımında onlara karşı saçma samimiyettte bulunduğunu gördüm mesajlarda bu olaylar patlak verince ben karşı cinsle bu şekilde arkadaşlık kurmanı istemiyorum kendimde zaten yapmıyorum ve ilişkide böyle şeyin aramızda sorun çıkarmamasını söylemiştim ve zaman geçtikçe yine yazan arkadaşları falan olunca ben iyice sıkmaya başladım ve sosyal medya hesabına falanda karışmaya başladım çünkü durum iyice canımı sıkmaya başlamıştı ben bu konuda çok dikkat ediyordum kendi açımdanda ve kız arkadaşımın bana dediği laf şu evine kız arkadaşlarını falanda çağırabilirsin sıkıntı yok gibi şeyler söylemişti yani ben mi yanlış düşünüyorum bu kadar genişlikde yanlış değil mi tamam güveniyorsun anladımda yani bu kadarıda doğru mu sizce ve her kavgada bu erkek arkadaş olayını dile getirdi güya ben onu değiştiriyormuşum başka biri yapıyormuşum sizce kim haklı bu durumda ben o olayları görene kadar hiç bir şekilde karışmaya başlamamıştım onun nasıl davranması gerektiğini bildiğimi düşünüp objektif olarak düşüncenizi yazar mısınız
Sevgilinizin karşı cinsle olan arkadaşlığı?
2
0
Görüşünü yaz