Sanal sevgilisi olan evli erkekler?

Gizli Üye
Sizce gerçekten sevme ihtimali var mı aranızda bunu yaşayanlar Ayrıntılı anlatabilirler mi? Erkek , çocuk sahibi olamayacak biri. Evlendigi kızı seviyordu sonra anlaşamadıklarını onunla bı münasbette bulunmaktan çok benimle sanal şey yapmasından daha keyif alıyormuş. Ve o şeye meraklı biri. Benimle konuşmaya başladığı 1. haftanın sonunda nişanlı olduğunu demişti. Sonra evlenmiş ama yine benimle konuşmaya devam etmiş. şu an bana dediği şey "evde pijamayla geziyor. Gceligni bile ben giydiriyorum" bunu yapan bı insan seviyordur dimi? Sevgi bitti diyor ama... Nişanlyken şey diyordu. "Seni secmediğim için pişman olacağımı biliyorum." Erkeğin annesi falan hanımını sevmişler sonradan evlenmek istemese de evlenmiş diye anladm. Ama diyorum ki o işi yapmayan gençler ayrlrlar yani demekki sorun yok. Öyle diyor ama...
Güncellemeler:
10 gü
Arkadaşlar sizce cinsellik yaşamadığı kadınla kendince sıfır o konuda diyor. neden hala evli kalır ki sevgi de bitti diyor. Bı de bu konuda cinsellik yasiyodur diyenler için eğer öyleyse 21:00-03:00 arası kaç gün konuştuk. O zamn yazşmazdı o saatte şey yaparlardı. Arkadaş ve flortluk arası konusyoruz şu an. Beklentimiz yok
Sanal sevgilisi olan evli erkekler?
11
2
Görüşünü yaz