Eski sevgilim beni aramaya devam eder mi?

Gizli Üye
2 sene önce eski erkek arkadaşım beni aldatmıştı ve ilişkimizi bitirmiştim. Ama ayrıldığımız günden beri beni her zaman arıyor köpek gibi pişman olduğunu söylüyor yalvarıyor. Onu aldatmadığını sadece benimle kavgalı iken eski sevgilisi ile konuştuğunu söyledi. Ben tabiki bunları yutacak kız mıyım? Değilim tabikimsiiii... Ben beni bir daha aramamasını, mesaj atmamasını yumuşak bir dille söyledim telefonu kapattı. Yarınsıki gün yine arıyor, yine arıyor, yine arıyor.. Telefonu her zaman meşgule veriyorum usanmıyor uşak.. Ona "beni artık unut kendi yolunu çiz istemiyorum seni hayatımda anlamıyor musun istemiyorum çevrede yüzlerce kız var git koş onlara ama benden uzak dur" diye bir sert çıkışta bulundum. Ama o hala pişman olduğunu her zaman dile getirdi. Benim nasıl iyi ve saf bir kız olduğumu söylemeye başladı. Ben son kez" git " dediğimde kendine iyi bak dedi ve telefonu kapattım. Sosyal medyadan hala gönderilerime bakıyor. Sizce tekrar yazar mı? Çünkü pişman olduğunu ve süründüğünü görmek beni baya mutlu ediyor 😂
Güncellemeler:
10 gü
Ona git derken, reddederken bile o kadar keyif alıyorum ki egomu tatmin etmek istiyorum 😂 biraz psikopatlık olabilir hep erkekler mi yapacak anamm😂😂
Eski sevgilim beni aramaya devam eder mi?
3
7
Görüşünü yaz