Başkası için terk eti?

Gizli Üye
Çok uzun bi iliskim vardı 5 yıllik bi ilişki mesafeler vardı uzaktan sevdim ama gerçekten de çok sevdim. O yeni bi ise girdi çok iyidik falan neyse ona canım desem tersliyor mesajıma saatler sonra cevap veriyor sürekli işim var of falan neyse ben neden boylesin dedim off biktim dedi birden bire kavga çıkartı tabi ben his ediyorum bişey var birisi var çünkü saatlerce çevrimiçi ama bana yazmıyor sürekli tersliyor falan sonra baktım kavga çıktı beni sosyal medya hesabından engeldi sonra fake hesaptan baktım bir tane kız tüm fotoğraflarını beğenmiş kızın projile girdim baktım aynin iş yerindeler 2 hafta geçti bana arada yazıyor falan neyse bi gün baktım projiline kızla ayının şeyi yazmış ben gitim bu kız kim dedim bana engel atı sonra hayatın da o mu var dedim hayır kimse yok dedi. Neyse beni madi hem de manevi kullanıyor. Bi gece benimle cinsel içerikli konuşma yaptı ben de ekran görüntüsü aldım bu uyudu gitim o kıza atım onunla olan fotoğrafları falan benimle konuştuğunu hem onla konuşuyor hem benimle ve onun yanına giti zaman bana engel atıyor görmesin diye. Ve kız sakin bi sekilde numaranın vermişin seninle konuşcam dedi bende tamam dedim. Sonra baktım beni aradı küfür eti sen naslin o kıza yazarsın dedi beni alimemle tehti eti onda bi takım vidom vardı bende bunu ailene atcam dedi ben ağladım çok yandı içim çünkü ben ona asla ihanet etmedim herzaman yanında oldum bana seni hiç sevmedim sen şizofren birisin dünyanın kufurunu eti ben. Ben seni Allah'a havale ediyorum dedim. Bana eğer o kız gidip de ben sizin sevgilini olduğunuz biliyordum ayrılın diye yazmasan ailene söylerim dedi ben de yazdım dediği sözü ama varya içim yanıyor ağlıyorum bana şunu dedi ben onunla ciddi düşünüyorum ona şifremi herşeyimi verdim kıza da bu şifozren takiltini ben onu sevmiyorum demiştir beddua etim bana sen kimsin ki bedduan tutacak hadi işine bak dedi. Ben onun için herşeyi yaptım o 2 günlük birisi için beni sildi. Ben burda ağlarken onlar mutlu olurumu çok ah etim birgün pisman olup af dilesin istiyorum ve o kızda çok middesiz hala şuanda sevgiler mutlu olmasınlar ahım var ahım...
Başkası için terk eti?
6
4
Görüşünü yaz