Sizce nerde hata yapıyorum?

Gizli Üye
Öncelikle Merhaba, 24 yaşındayım bu yaşıma kadar üç tane sevgilim oldu. İlişkilerim genelde bir sene civarında sürdü hiçbiriyle gönül eğlendirmek için kendimi iyi hissetmek için bi ilişki yaşamadım ben hazır olmadığım halde sırf onlar istiyor diye iki sevgilimede yıl dönümünde tektaş aldım niyetimin ciddi olduğunu görmelerini istediğim için ama yüzük aldıktan maksimum 2-3 ay sonra terk edildim bir yuva kurmak istiyorum bunun için çabalıyorum ama biryerlerde bir yanlış yapıyorum artık elimdeki fırsatlarıda kullanmış gibi hissediyorum üniversitem bitti bir senedir bir firmada çalışıyorum bu yüzden işten vakit bulup kendi sosyal yaşantıma vakit ayıramıyorum bu nedenle yeni biriyle bir ilişkiye başlayamıyorum aileme söylüyorum bu konuda onlarda çok pasif kalıyorlar artık bazı şeyler için geç kalmış gibi hissediyorum şu gün bir ilişkiye başlasam gene senelerimi verip boşa kürek çekicek gibi hissediyorum değer vermeyince kızlar sanki karşısındaki insanı daha çok seviyor gibi hissetmeye başladım değer verdiğinde başlarda güzel karşılarken genelde tecrübelerimde karşı taraf bu ilgiden sıkılıyor zamanla ilişkilerimde bu yüzden bittiğini düşünüyorum nasıl yeni biriyle tanışacağım nasıl bir yuva kurucam kaygısına düştüm arkadaşlarım instagramdan insanlara yaz diyorlar ama bunu yapabilen bir insan hiç olmadım genelde sosyal çevremdeki insanlarla yüzyüze konuşup anlaşıyorsam devam ediyordum ama şimdi bir sosyal çevrem kalmadı kendimi boşlukta gibi hissediyorum ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir?
Sizce nerde hata yapıyorum?
4
2
Görüşünü yaz