Biraz dertleşelimmi boşanıyorum destek lütfen?

Gizli Üye
Merhaba öncellikle 3 yıl önce kaçarak evlenmiş ayrılmış 1 çocuklu bir adamla evlendim aramızda 15 yaş vardı ama ben çokda önemsemedim. Yaşam tarzı vs herşeyi bana çok uygundu. Bir çocuğumuz oldu hemen sonrasında vs derken 3 seneyi doldurduk. Evlendiğim günden beri eşim toplasan 3 bilemedin 4 defa işe gitti hani derlerya iş götü yok aynen öyle. Arkadaş ortamını çok seven birisi kadın erkek karışık. Gider arkadaşlarıyla içer kadın erkek beni götürmez. Benimle dışarı çıkmakdan aciz sanki benimle sırf karım var demek için evlenmiş gibi. Uzun süre cinsel hayatımızda olmadı. Ayda 1 bilemedin 2. Hep gündüzleri yatağa çakılı vaziyette yatar uyur. Gecede oturur film izler vs. 4 aydır benim ailemin yanında yaşıyoruz pandemiden dolayı ve anlamsız bir şekilde ablamdan nefret ediyor ve bana gelip ablan o. r. sp vs diyor. Bana kime süsleniyorsun diyor. Sürekli imalarda bulunuyor. Artık son damla olarak ablama hakaret etmesin kaldıramadım ve aileme söyledim. Tabi bu olaylar olurken sürekli bana iyi davranıyor sürekli ilgi alaka çünkü bir yandanda kaybetmek istemiyor. Ama ben çok kötüyüm 2 haftadır sürekli ağlıyorum oda biliyor. Artık herşey net ailem asla dönüşü yok diyor. Ama ben çok kötü hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum sanki boşluğa düşüyor gibiyim..
Biraz dertleşelimmi boşanıyorum destek lütfen?
12
1
Görüşünü yaz