Sevgilim beni bir kızla aldatti şimdi de geri dönmüş bana napmaliyim lütfen okuyp yardim edin?

Gizli Üye
Merhabalar arkadaşlar. 2015 yılından beri düşe kalka bir ilişkim vardı bu süre zarfında çok aldattı beni bir kızla çok kırdı üzdü halada ara ara konsuuyorz ama hala kırgınım ona. Ama ben eski sevgilimin ailesini çok seviyorum ailesi de beni çok seviyor seni kizimiz gibi seviyoruz diyolar bundan çok memnunum. Neyse çocuk o kızdan ayrıldı pişman oldu bana döndü onu engellemistime ama annesine benim engelini kaldirmami söylemiş bende annesinin ısrarı üzerine kaldirdim. Öyle konustuk ama yüz vermiyorum. Tabi ailesi hemen söz Nisan istiyor o çocukta tabi ben şimdilik yok dedim. Çünkü eski sevgilim o sevgilisiylen beraberken çok kötülük yaptı beni ona ispiyonladi kız sürekli beni ariyodu küfürler ediyorlardı. Neyse bunlar ayrıldılar mahkemelik oldular çocuk hatasını anladi ben bu çocuğun elinden çok cektim ailesi durmadan benden ona bahsediyor eski sevgilime sen onun gibi birisini bulamazsın dediler ailemin gönlü varsa benimde var demektir diyor ama benim kalbim kırık iş işten geçti diyemiyorum onu bir türlü sevemiyorum gelince konuşalım diyor ama ben napcagimi bilmiyorum çok acı çektim bana çok çektirdi. bir yandan da başka biri var çok ciddiyiz ama böyle oluncada Çok kafam karışık napmaliym zamana mi bıraksam
Sevgilim beni bir kızla aldatti şimdi de geri dönmüş bana napmaliyim lütfen okuyp yardim edin?
6
5
Görüşünü yaz