Akıl verirmisiniz?

Gizli Üye
Merhaba kısa özet geçicem ne kadar kısa olabilirse
8 aydır nişanlıyım kendi evi vardi babasi kiracı cikardi evden evi bastan asagi yeniledi, beyaz esyalari onlar aldi yatak odası bizeydi ama ailemin durumundan dolayı yapamadılar ertelemek istedi bizimkiler ama kabul etmediler hemen olsun bitsin dediler 20 gün sonra nikâhımız vardı razaman bayram sonrası ise düğün düşünüyorduk severek nişanlandık aşık olarak 8 aydır ne ailesi ne kendi tarafından bi çorap bile görmedim ne bohça geldi ne de başka bisey 3 gün önce kayinvalideme babannem sordu bohça geldi mi çarşıya ne zaman çıkacaksınız falan diye dedim nasıl olcak nasıl edecek borcun içine girdik kına gecesine elbise nikaha elbise düğüne elbise bide düğün sonrası mi elbise vs vs muhabbete getirdi bende bi kere oluyor yani dedim kayınbaba ters yapmış benim durumum yok falan demiş yapamam demiş işi bozdular sonra pişman oldu ertesi gün aradılar geri ama şimdi nişanlım istemiyor ben senden soğudum ben çok sıkıyorsun diyor neymiş herşeyine karışıyormuşum benimle gelecek düşünemiyormuş nişan attık sizce aile baskısı mi var yoksa başka bisey mi evet tartışmalı dönemler geçirdik ama 2 gün önce bana canımı veririm diyordu şimdi senden soğudum diyor neden olabilir
Akıl verirmisiniz?
2
1
Görüşünü yaz