Herkes cevaplayabilir mi lütfen?

gizliüye_2000
Bazılarınıza saçma gelicek fakat uzun zamandır internetten yabancı birinden hoşlanıyorum ses kaydı falan atıyoruz böyle işte eğer türkiyeye gelirsede buluşucaz oda istiyor bana sürekli adım ile hitap ediyor nereye giderse haber veriyor ailesini falan full tanıyorum arkadaşlarını falan bana arada sırada iltifat ediyor oda hakkımda sorular soruyor dediğim her cümleyi dikkate alıyor 1 2 dakika mesajlarıma geç cevap verince hemen özür diliyor falan sizce oda benden hoşlanıyor mu?
Güncellemeler:
10 gü
Eklemediğim şeyler olmuş mesela onun hakkında bir soru sorduğumde en ince detayına kadar bilgi veriyor ve cevap veremediğin de meşgul olduğunu falan yani gerçekten meşgul olmayı kanıtlama çabasında bana ablasının yanındayken falan rahatlık ile ses kaydı bile atıyor ablasıda biliyor konuştuğumuzu çok iyi umarım beni seviyordur
9 gü
Hatta ilk başta ses kaydını bana o attı bir anda attı ablası ile kahvaltı yaparken bana good morning diye bir ses kaydı attı ve ben çok mutlu oldum sevgilisiymişim gibi herşeyi haber veriyor 1 defa haber vermedi diye defalarca özür diledi kimse bu kadar uğraşmaz ki sizce?
Herkes cevaplayabilir mi lütfen?
2
5
Görüşünü yaz