Soru detayda okur musunuz?

Gizli Üye
Bir kız var aynı kursa gidiyoruz. Ondan hoşlanıyordum. Kursta konuşurduk muhabbet ederdik. Bi kere akşam çıkışta beraber yürümüştük. Fakat ben ona hoşlandığımdan falan asla bahsetmedim. Bir sonraki gün tekrar yürümek istedim fakat gelmedi. İnstagramdan takip attım ve takipleşmeye başladık karşılıklı. Samimiyetimize güvenerek dm attım. Dm de ona “ akşam beraber yürürüz diye bekledim ama seni göremedim” yazdım. Oda “işim vardı o yüzden iyi akşamlar “ yazdı. Bende “anladım, iyi akşamlar “ yazdım. Konuşma bitti ve 1 saat sonra beni engelledi. Ben de tabi engelleyince çok bozuldum. Durduk yere neden engelledi diye. Ondan sonra onunla tüm alakayı kestim. Sınıfta o yokmuş gibi davranıyorum. Hiç konuşmuyoruz artık. Sınıfta başka bir çocuk daha var. O çocukla ikimizinde arası iyi. Aramız iyi derken yani sohbetimiz var başka bişey yok. Fakat bu son zamanlarda çocukla çok yakınlaşmaya başladı. Ben de bu durumu kıskanmaya başladım. Sizce neden böyle yapıyor ve ben onu kıskanmak istemiyorum ayrıca da kafamdan atmak istiyorum ama yapamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Soru detayda okur musunuz?
2
Görüşünü yaz