Arkadaşlar var mı aranızda bu hoşlandığım sinsi herifin ne amaçladığını anlicak birisi?

Gizli Üye
cocuk ondan hoslandigimi bilerek konusuyordu benle.

ve ben bir gün durup dururken olmadık bir şeye alınıp duygusal olarak hassas dönemimde reglin verdigi sinir hâliyle bi akşam çocuga "çok kabasın, odun gibi davranıyorsun, 2021 daha kibar bi insan olman dileğiyle" tarzı şeyler yazdım.

çocuk direk sildi beni rehberden. ama ben 2 gün sonra pisman olup özür felan diledim cocuktan ama goruldu atti konusmadik bidaha sonra aradan zaman gecti ( 1 ay felan) doğum gunu mesajı attım. tam 12.00 da kutlamistim mesaj yoluyla. görüldü attı çocuk.

aradan 2 ay geçti. bir şekilde konuşmaya basladık bende sordum laf arasında "doğum gününü kutlamıştım neden görüldü atmiştın yanlış bir şey mi dedim aklima takıldı birden" diye. ve o sadece "hatırlamıyorum" yazmis ve cocuk asosyal biri pek cevresi yok aşırı sessiz ice kapanik felan birisi. niye böyle dediki seni umursamıyorum demeye mi çalışıyor?
Arkadaşlar var mı aranızda bu hoşlandığım sinsi herifin ne amaçladığını anlicak birisi?
0
1
Görüşünü yaz