Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık?

+5Xper
Gizli Üye
Sevgilimle buluştuktan 1 gün sonra istemeyerek kavga çıkarttım bilemedim ayrılcağımızı üni sınavı olduğu için bu sene fazla ders çalışıyordu ve benimle akşamları konuşabiliyordu ve ayrıca dershanesi de vardı benimle hiç ilgilenmiyor diye kavga çıkarttım o gün sanki o hiç umrumda değilmiş gibi davrandım dediği her şeye banane dedim ve benim bencil ve duygusuz olduğumu söyledi ayrıldı ben ayrılmasını kabul edemedim üstünden birkaç gün geçti ona inat ve sadece ona açık olan bir story attım yani dm anketi attım o günden sonra beni engelledi ve her yerden çıkarttı aslında dm anketi atınca bir baktım gördü ve hiç bir şey demedi insan bir der niye attın beni sevmiyor muydun sen diye ama sessiz kaldı ve ona yazınca da engelledi çıkarttı her yerden şimdi de onu çok özlüyorum bazen arkadaşları onunla story atıyorlar üzgün görünüyor daha akşam sms ile yazdım cevap vermek yerine aradı o kadar sevindim ki ama oysa sen kimsin demeye aramış sizce bilerek mi öyle yaptı biliyorum çok büyük bi salaklık bu üzgünüm):
Güncellemeler:
13 gü
Onun gönlünü almam için ne yapmak gerek ne yapsam beni affeder
Lütfen yardımcı olun kafam çok karışık?
3
1
Görüşünü yaz