Kendine ilişki çözücüyüm diyen varsa buyursun?

Gizli Üye
şaka şaka, az çok düşündüklerinizi söylemeniz yeter.
sevgilimle 3. senemiz, kendisi bir tık durgun birisi. Bana dertlerini, üzgün olduğunu pek bahsetmez. %50-%50 diyelim.
biraz atışmıştık çok ufak konulardan ama normal konuşmaya devam ediyorduk. annem evlenecek onu istemeye gelmişlerdi o gün çok konuşamadık, meşguldüm birkaç gün için. o da oyun oynamayı sever, uyku düzenini bozdu bu zamanda. o uyurken annemi istemeye geldiler hazırlandık vs ben fotoğraf attım birkaç tane. akşam uyandı 'ne oldu bakalım?' dedi. anlattım. hmm anladım dedi. fotoğraflara da bir şey demedi. sinirlendim ben de, 'sohbet etmiyorsun, fotoğraflara bir şey demiyorsun' dedim 'güzel işte' dedi. 'durgunum bu aralar' dedi. (kedisini başka birisine verdi o birkaç gün içinde, belki bundandır. dediğim gibi morali bozulduğunda pek anlamıyorum, anlatmıyor duygularını) sonra biraz atıştık.
sevgisini hissedemediğim için konuşmayalım bi süre dedim. Sen bilirsin dedi, 2 gün sonra dışarı çıkarken haber verdi, tamam dedim görüldü attı.
ayrılmak için adını yazdığım Bi mesaj attım 2 saattir yazmadı. ayrılmalı mıyım? ayrılmak istemiyorum ama ben çabalıyorum sanki hep, bilmiyorum.
ara ara ilgisizliğinden, durgunluğundan kavga ediyoruz. arkadaşlarım ayrıl diyor.
Kendine ilişki çözücüyüm diyen varsa buyursun?
1
1
Görüşünü yaz