Kız arkadaşıma yalan söyledim, arayı nasıl düzeltirim?

Gizli Üye
Ben 2 ay önce bir restoranta gittim. Orada bir kızı çok beğenince konuşmak için bir çaba sarf ettim ve oda karşılık verdi. Maddi durumum çok iyi olduğu için kendimi ona biraz fakir gösterdim. Buluşmalara araba ile gidip yakında aracı park edip otobüse bindim falan. Beni maddi durumu iyi olmayan biri olarak bildi. Aşırı ilgili, beni ben olduğum için sevdi ve dün ona aslında maddi durumumun iyi olduğunu söyledim. Arabalarımı, evlerimi, bankalarda paralarımı ve sahibi olduğum bir kaç fabrikaya götürdüm. Suratı asıldı, bir olumsuzluk olduğunu anladım ama ayrılacağını düşünmedim. Dedi ki, bana bu yalanı söyleyen ilerde başka yalanlar da söyler. Çok güzel rol yaptın, kusura bakma bu riski alamam dedi ve ayrıldı. Nasıl arayı düzelteceğim? Kız arkadaşımın mesleği bir şirkette insan kaynakları. İş yerine çiçekler, hediyeler gönderdim. Yanında çalışan oğlanın numarasını buldum ona sordum bana yardım et diye. Oda aldığın her şeyi masasına koyuyor dokunmuyor dedi. Arkadaşlar nasıl olacak? Nasıl düzelteceğim arayı?
Güncellemeler:
11 gü
Olum gerçek lan. Senaryo demişsiniz harbiden gerçek. Senaryo da olsa akıl verin aw ölür müsünüz?
Kız arkadaşıma yalan söyledim, arayı nasıl düzeltirim?
6
0
Görüşünü yaz