Seviyorum ama sevmiyorum... Biliyorum ama bilmiyorum.. Unutmak istiyorum ama unutacak olay yaşamadım?

Gizli Üye
Ben lise de bir kızla tanıştım.. Adı Büşra ve ben de bir kızım. Onunla başında çok tatlı bir ilişkimiz vardı. O benim bff'im oluyor - du. Aklım çok karışık ne diyeceğimi bilmiyorum. Ben din, dil, ırk, yönelim, her şey, herkes hakkında oldukça hassas bir insandım o zamanlar. Fazlasıyla ırkçılık yaşamış, sopayla kovalanmalar falan yaşanmıştı. Neyse bunları geçiyorum. Benim ince çizgimin bunlar olduklarını biliyorlardı. Bir gün Büşra bana özel bir şey söylemek istedi. Biz kız lisesindeyiz tabii.. Buradaki insanlardan çok çekiniyorum. Onlara ne söylerim beni yargılar mı bilmiyorum, dedi. Ben de okuldan bürğnden mi hoşlandığını sormuştum çünkü anlatamıyordu. O zaman çok çekingen ve tatlıydı. Hayır ama ben kızlardan hoşlanıyorum, dedi. Ben de gayet normal, dedim. İlk başta biraz afallamıştı sonra o da normal olduğunu söylemişti. Bunları geçiyorum. Sonra biz çok güzel bir ilişkiye sahip olmuştuk (arkadaşça). En azından ben öyle sanıyordum. Biz kızlar olarak sürekli pansiyonda birbirimizin yatağında uzanır chat yapardık. Bir gece o benimle uyumuştu. Bu olaydan önce de sürekli olarak bana çok narin ve ince bakardı. Hasta olursam midem bulanana kadar yemek yedirirdi ilaç içeceğim için. Vücudumu çok sevdiğini ve orantılı bulduğunu da söylerdi ama laf arasında. Ben takmamıştım çünkü bunu normal arkadaşlar birbirlerine yaparlar. Biz aynı yatakta uyuduğumuzda ışıklar kapanmıştı sonra ben tişörtümün açık kısmında dudaklarını hissetmiştim. Kaskatı kesilmiştim hiçbir şey anlamamıştım. bu durum biraz daha ilerledi ve biz onunla öpüştük. Biz öpüştükten sonra yataktan gitmişti, mutluydu. Ben o gece sadecr ne oldupunu düşünmüştüm. Yarın olduğunda bana sormuştu biz şimdi 'ne' yiz? Diye ben.. Ben ne olduğumuzu o kadar bilmiyordum ki.. Çok korkmuştum. Kendimden insanlardan. O daha önce bir insanla çıkmıştı ama ben ne karşı cins ne de eş cins kimseyle çıkmadım.. Sonra da bunu bana sürekli sorduğu için ben de "o sadece o gece olan bir şeydi. İleri de olacağını düşündüğüm bir şey değildi" de+
Güncellemeler:
10 ay
Dedim. Sonra o çok normal davrandı. Arkadaşları yanında. Aradan bir corona yılı geçti sonra olaylar tersine döndü bana şu an her şey onu hatırlatıyor. Bana bakmasını - içimden- istiyorum yüzüme bakmıyor. Umursamıyor. Halbuki ki bir gülseydi aramıza ördüğüm duvardan çiçekler açtırırdı. Notları iyileşti. Benim kötüleşti. Bir hafta bitti bile.. Konuşmak istiyorum ama ne konuşucam bilmiyorum
Seviyorum ama sevmiyorum... Biliyorum ama bilmiyorum.. Unutmak istiyorum ama unutacak olay yaşamadım?
2
4
Görüşünü yaz